Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Turnaj Sálová kopaná – OU Kelč

I letos, tak jako už tradičně, jsme v naší tělocvičně uspořádali turnaj v Sálové kopané. Klání se zúčastnil rekordní počet šesti škol. Navštívili nás sportovci ze Zlína, Kroměříže, Valašských Klobouk, Nového Jičína a Křenovic. Velice kvalitně obsazený turnaj se nesl v duchu fair–play a co lépe, proběhl bez zranění. Ani jedno družstvo neuhájilo neporazitelnost. Byli to však naši žáci, kteří tuto metu ztratili až v posledním utkání. Pečlivě vybrané družstvo Odborného učiliště Kelč ve složení Kiš Lukáš, Andrys Adam, Žiga Adam, Lacina Tomáš, Lacina Dominik, Duna René, Berkovec David a Krutošík David porazilo v prvním utkání sportovce z Kroměříže 6:0. Následně si stejným poměrem poradilo s hráči Valašských Klobouk. Další vítězství na sebe nedala dlouho čekat, Křenovice schytaly 3:0 a Zlín 5:0. V posledním zápase našich borců již bylo o prvenství v turnaji rozhodnuto. Soupeř z Nového Jičína svou kvalitní obranou deptal naše ofenzivní esa a ta se po celý zápas ne a ne prosadit. Z ojedinělé akce soupeř sám šťastně branku vsítil, a tak se zrodila jediná ztráta bodů družstva, které bylo po těžkém rozhodování vybráno k reprezentaci naší školy.

Příčku nejvyšší tedy obhájili domácí žáci OU Kelč, druhé místo patřilo družstvu z Nového Jičína a třetí byli žáci OU Křenovice. Další družstva se srovnala v pořadí GAOZL Zlín, OU Valašské Klobouky a příčku poslední si uzmulo SŠHS Kroměříž. Všem zúčastněným je nutno poděkovat za skvělou atmosféru a výborné výkony. Poděkování také patří organizačnímu týmu a rozhodčím. Všichni jsme odjeli z turnaje spokojeni a těšíme se na rok příští.

 

Autor: Mgr. Rostislav Slanina