Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Úspěchy sportovců z Odborného učiliště Kelč

Naši žáci zazářili na čtveřici sportovních turnajů odborných učilišť během jednoho měsíce.

První oslnivý výkon přišel na turnaji ve florbale konaném ve Zlíně. Zde se žáci z Kelče chopili výzvy a vynesli naše jméno suverénně na vrchol. Již v prvním zápase ukázali svou sílu a postupně přehráli všechny soupeře. Krok za krokem jsme porazili týmy ze Zlína, Mohelnice a Kroměříže. Naše družstvo excelovalo díky svému společnému úsilí a dovednostem, čímž potvrdilo svou dominanci a obsadilo tak první místo.

Následně se naši žáci vydali do Nového Jičína, kde se konal turnaj v malé sálové kopané. Zde jsme znovu ukázali svou sílu a dokázali vyhrát všechny zápasy. Opět jsme tak opanovali celý turnaj a bez toho abychom poznali hořkost porážky si převzali pohár za první místo. Navíc náš žák Tulej G. byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.

Do třetice výběr hráčů OU Kelč reprezentoval školu na mezinárodním florbalovém turnaji v Hlučíně, odkud si opět odvezl zlato a titul absolutních vítězů. V konkurenci škol z Polska, Slovenska a České republiky jsme zvítězili ve všech kláních a stali se šampiony i tohoto náročného turnaje.

Poslední zápolení sportovců hostil Kroměříž. Zde se konal turnaj ve stolním tenise. Mezi chlapci obsadil Lacina T. suverénně první příčku. V kategorii dívek brala naše žákyně Benešová A. třetí příčku. Navíc jsme v obou kategoriích obsadili dalšími žáky bramborové pozice hned pod stupni vítězů. Stali jsme se tedy opět nejúspěšnější školou celého turnaje.

Gratulujeme našim sportovcům k jejich úspěchům, a děkujeme jim za skvělou reprezentaci školy. Jejich triumfy, výkony a hlavně fair-play chování jsou nám velkou inspirací.

Autor: Mgr. Rostislav Slanina