Dne 26. 5. 2016 se uskutečnil společný projekt Odborného učiliště Kelč a Studia Top visage. Projektu se zúčastnili žáci tříd 1.F, 2.F, 3.F a Praktické školy.

Projekt zahájil Josef Straka, který přivítal pracovníky Studia Top visage z Hranic. Managerka studia Vendula Vítková krátce představila kadeřnické studio a pracovníky, kteří jsou odborně vyškoleni profesionálními trenéry studia Wella Profesionals a jsou tedy zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb. Své zkušenosti pracovníci studia neustále rozvíjí účastí a organizací módních akcí, přehlídek a reklamních kampaní, kde prezentují účesovou tvorbu. To už kadeřnice Zuzka Hulínová stříhala pánský účes Pavlu Nguyenovi a kosmetička Renáta Binarová předváděla denní líčení na Lindě Vozničkové. Proměnou prošly Linda Vozničková, Erika Rusnyáková, Pavel Nguyen a Martina Tesařová.
Žáci se dozvěděli o prostředcích péče o hygienu a pokožku. Diskutovali o vhodnosti používání prostředků o péči vlasů a vousů, které se prodávají na našem trhu. Prostě se hovořilo o prostředcích, které jsou vhodné k udržování tělesné čistoty člověka a zdravého způsobu života.

Na neformálním posezení po ukončení předvádění se paní ředitelka Renata Ryžková domluvila s managerkou studia Vendulou Vítkovou na pokračování spolupráce. Na závěr jsme předali předvádějícím pracovníkům studia kytice karafiátů.