Dnes je neděle 20. 8. 2017
Svátek má Bernard
Volné pracovní místo
Den otevřených dveří
Rychlý kontakt

Odborné učiliště Kelč
náměstí Osvoboditelů 1
756 43 Kelč

tel.: 571 641 321-2
fax: 571 641 403

email: oukelc@oukelc.cz.

ředitelka: Mgr. Renata Ryšková
email: renata.ryskova@oukelc.cz

IČ: 00843318

ID datové schránky:  dzqwjbn


NZZ.gif


Výzva k podání nabídky a zadávací podmínky

Příloha č. 1 – Navrh kupni smlouvy

Příloha č. 2 – Krycí list

Příloha č. 3 – Čestné prohlášení o splnění základní způsobilosti

klikněte zde

klikněte zde

klikněte zde

klikněte zde

Klikni zde

klikněte zde

Ve čtvrtek dne 30. 3. 2017 v prostorách spodních zahradnických pracoven proběhl další ročník Zámeckého vázání. Témata prací pro 7 družstev po 2 žácích, tedy 14 soutěžících žáků s mezinárodní účastí, byla „Přízdoba netradičního velikonočního přání“ a „Květinová přízdoba kabelky s živými květy“. Zúčastnili se žáci z těchto odborných učilišť: OU Ladce / Slovensko /, OU Cvrčovice, OU Křenovice, MŠ, ZŠ a SŠ Valašské Meziříčí, OU Nový Jičín, OU Velký Újezd a OU Kelč. Všichni žáci se při aranžování obou úkolů velmi snažili a pro porotu, ve složení pan Pavel Strnadel předseda MO ČZS a manželé Eliška a František Šůstkovi – odborníci z floristické branže, bylo opět oříškem, vybrat ty, kteří nejlépe vystihli zadané téma. Nejoriginálnější vazbu zhotovil Pavel Meliš OU Ladce – kabelku v podobě páva. Editě Mizerové a Dominice Videcké z OU Kelč děkujeme za vzorné reprezentování školy.

Pořadí s Kabelkou: 1. místo Lenka Stloukalová OU Cvrčovice, 2. místo Edita Mizerová OU Kelč, 3. místo Markéta Dvořáková OU Křenovice.

Pořadí ve Velikonočních přáních 1. místo Iveta Czinová OU Velký Újezd, 2. místo Pavel Meliš OU Ladce, 3. místo Monika Toporová OU Nový Jičín.

Součástí vázání byla opět výstava prací při výroční členské schůzi zahrádkářů v Kelči, která se konala v KD v Kelči. I tam byla možnost hlasování o nejhezčí práci. Zahrádkářům se líbily výrobky podobně jako porotě v OU Kelč.

Nejlépe se s Kabelkou umístily podobně jako na učilišti: 1. místo Markéta Dvořáková OU Křenovice, 2. místo Edita Mizerová OU Kelč, 3. Místo Lenka Stloukalová OU Cvrčovice

Pořadí ve Velikonočních přáních 1. místo Monika Toporová OU Nový Jičín, 2. místo Erika Ručková SŠ Valašské Meziříčí, 3. místo Iveta Czinová OU Velký Újezd.

Všem moc děkujeme za účast a spolupráci. Sponzoři akce – MO ČZS, Český zahrádkářský svaz v Praze a firmě Zahradnictví a květinářství Jan Čech. Fotky z akce můžete shlédnout na stránkách: http://oukelc.rajce.idnes.cz/Zamecke_vazani_2017/

Pro zpestření výuky našich žáků patří oborové exkurze. Jednu z nich obor prodavačské práce absolvoval 28. 3. 2017 do nedalekých Všechovic. Nikdo by nevěřil kolik je v této obci možností. V úterý ráno bylo vidět, že nám počasí bude přát k záměru dojít do Všechovic pěšky. Kolem osmé hodiny se skupina tří pedagogů a patnácti žáků vydala po cestě k cíli. Po deváté hodině jsme dorazili do obce a první zastávkou byla TISKÁRNA MARIVA. Zde jsme zhlédli, jak se vytváří potisk na trička, hrníčky, polštáře a jiné předměty. Žáci si také mohli vyzkoušet a vytvořit motiv na vlastní tričko. Další zastávkou bylo družstvo ZAHORAN. Tady se nám naskytl pohled na telátkovou školku, ustájení krav a krmiva, prohlédli jsme si dojící jednotku, která zpracovává mléko. Po víc jak hodinové návštěvě jsme se přesunuli do výstavní místnosti BOHUSLAVA FUCHSE, významného architekta a rodáka ze Všechovic. Někteří žáci poté navštívili samoobsluhu paní Boženy Číhalové. Vše bylo zakončeno sladkou tečkou v podobě zákusků z cukrářské výrobny paní Huňkové. Žákům se naskytla široká škála potravinářské výroby, ta je jinou cestou proměněna ve zboží, se kterým žáci prodavačského oboru pracují.

za pedagogický dozor Hana Stromšíková

Obrázek1

Z technických důvodů bude dne 6.4.2017 výuka ukončena 12:25. Individuální výcviky a výcviky mimo budovu školy běží dle rozvrhu.

Projekty

Podpora ZK Projekt OPVK